استقلال مالی در بیست سالگی

پادکست Next Step
  • 22 فروردین 1399

در قسمت پنجم از تجربیات مهمان ویژه بهره مند خواهیم شد. احسان چرم پیشه موسس و مدیر عامل شرکت Learnfiles.com مهمان این قسمت از پادکست نکست استپ است.

در این قسمت از پادکست به پای صحبت های احسان چرم پیشه موسس و مدیرعامل وب سایت Learnfiles.com میشینیم. احسان از 17 سالگی وارد بازار کار شده و از همون اول هم کسب و کار خودش رو در حوزه دیجیتال و آنلاین استارت زده. لرن فایلز یک آکادمی آموزشی آنلاینه که به صورت ویدئوی تخصص های مختلفی که مرتبط در حو.زه کامپیوتر هست رو آموزش میده. طبق صحبت های احسان چرم پیشه، لرن فایلز سومین بستر آموزش آنلاین در ایرانه که در نوع خودش بی نظیره و فرهنگ های مختلف و به روزی رو هم در آموزش آنلاین ایران ایجاد کرده.

تو این قسمت نکته ای که ما خیلی روش مانور دادیم فراز نشیب های مسیر کارآفرینی احسان چرم پیشه است. فراز و نشیب هایی که گاهی منجر به پرداخت تاوان های سنگین مالی و زمانی میشده. به نظر ما این قسمت از اون قسمت هاییه که گوش کردنش خالی از لطف نیست و اگر به فکر راه اندازی کسب و کار آنلاین به خصوص در حوزه آموزش هستید، پینشهاد میکنم حتما حتما این قسمت از پادکست نکست استپ رو گوش بدید.

اگه هنوز نمیدونید که پادکست Next Step چیه و قرار هست چه محتوایی تولید کنه، حتما به صفحه پادکست Next Step سر بزنید تا کاملا متوجه دلیل و حضور این پادکست رو بفهمید.

به صورت کلی از محتوای این قسمت از پادکست نکست استپ (the next step podcast) صحبت کردیم و بهتره که بقیه صحبت ها رو از خود پادکست گوش بدید.

میتونید این قسمت و قسمت های بعدی  پادکست Next Step  رو از رسانه های مختلفی مثل:

و رسانه ی های دیگه با جستجوی نام Mousazadeh یا Parvanlo پیدا و استفاده کنید.

در ضمن، بعد از شنیدن هر قسمت از پادکست، لطفا نظر خودتون رو زیر همین پست اعلام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. لطفا همه موارد الزامی را تکمیل نمایید.

جدید ترین دوره آموزش پریمیر (Adobe Premiere) رضا موسی زاده - پروژه محورمشاهده جزئیات