چرا مدرک دانشگاهی مهم نیست؟

پادکست Next Step
  • 8 دی 1398

چرا مدرک دانشگاهی مهم نیست؟ سوالی که همواره همراه متخصصینی که در کنار فعالیت حرفه ایشون دانشجو هم هستند، وجود داره اینه که آیا وجود مدرک دانشگاهی در کنار تخصص ضروریه؟

تو قسمت قبلی که اولین قسمت از پادکست هم بود، به این سوال پاسخ دادیم که چطور میتونیم یک تخصص رو شروع کنیم و اینبار به سراغ سوال جدید و بزرگتری یعنی ” چرا مدرک دانشگاهی مهم نیست؟ ” رفتیم. اگر هنوز قسمت اول پادکست رو گوش ندادید پیشنهاد میکنیم که حتما گوش بدید تا هم با من و رضا پروانلو آشنا بشید و هم بدونید چطور میشه یک تخصص رو شروع کنید.

” چرا مدرک دانشگاهی مهم نیست؟ ” سوالی که شاید همیشه از اون فرار کردیم و یک بار برای همیشه جلوش قد علم نکردیم تا پاسخ درستی بهش بدیم.

با پاسخ به این سوال که چرا مدرک دانشگاهی مهم نیست؟ و بستن پروندش برای همیشه، اول از همه مهم ترین دغدغه ذهنی خودمون رو حل میکنیم و دوم اینکه زمان بسیار زیادی رو برای کار و تخصص خودمون ایجاد میکنیم. (زمانی که به همراه ذهن بدون دغدغه است.)

تو این قسمت از پادکست نکست استپ ما به طور کامل مقابل این سوال قد علم کردیم تا برای همیشه به این سوال پاسخ بدیم. ویژگی این قسمت از پادکست نکست استپ اینه که هم برای کسانی که درس و دانشگاه رو به طور کامل گذاشتن کنار مفیده و حرف داره برای گفتن و هم این که اگر همزمان با فعالیت حرفه ای درس و دانشگاه رو هم جلو میبرن، میتونند از این  قسمت از پادکست استفاده کنند و برای همیشه از این سوال خودشون و راحت کنند.

اگه هنوز نمیدونید که پادکست Next Step چیه و قرار هست چه محتوایی تولید کنه، حتما به صفحه پادکست Next Step سر بزنید تا کاملا متوجه دلیل و حضور این پادکست رو بفهمید.

به صورت کلی از محتوای این قسمت از پادکست نکست استپ (the next step podcast) صحبت کردیم و بهتره که بقیه صحبت ها رو از خود پادکست گوش بدید.

تا همین جا هم زیادی بهتون گفتیم… . پادکست و گوش بدید اگر مفید بود نظراتتون رو برامون بنویسید تا قسمت های بعدی رو بهتر و پر محتوا تر بسازیم.

میتونید این قسمت و قسمت های بعدی  پادکست Next Step  رو از رسانه های مختلفی مثل:

و رسانه ی های دیگه با جستجوی نام Mousazadeh یا Parvanlo پیدا و استفاده کنید.

در ضمن، بعد از شنیدن هر قسمت از پادکست، لطفا نظر خودتون رو زیر همین پست اعلام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. لطفا همه موارد الزامی را تکمیل نمایید.

جدید ترین دوره آموزش پریمیر (Adobe Premiere) رضا موسی زاده - پروژه محورمشاهده جزئیات