چطوری روی پروژه قیمت بزاریم؟

پادکست Next Step
  • 21 اسفند 1398

چطوری روی پروژه قیمت بزاریم؟ یکی از مهم ترین و سوال بر انگیز ترین مباحث توی فریلنس کار کردن اینکه چطور بتونیم روی پروژه های خودمون قیمت بزاریم.

تو این قسمت از پادکست که قسمت چهارم از فصل اول پادکست هم هست، در رابطه با این موضوع صحبت کردیم که چطور پروژه رو ارزیابی کنیم و بتونیم قیمت خوبی رو ارائه بدیم. بر خلاف باور خیلی ها که فکر میکنند پاسخ سوال چطور روی پروژه قیمت بزاریم؟ اینه که ببین پروژه چقدر بزرگه، ما بر این باور و نظر نیستیم و کاملا توضیح دادیم که نظرمون چیه و چطور میتونیم روی پروژه قیمت بزاریم.

تو این قسمت علاوه بر اینکه به سوال چطوری روی پروژه قیمت بزاریم؟ پاسخ دادیم، تجربه های خودمون رو هم که تو حوزه ی های برنامه نویسی و فیلمبرداری بوده رو هم گفتیم تا اگر کسی هم مسیر ما بوده بتونه ازش استفاده کنه و برای اون مفید باشه.

قیمت گذاشتن روی پروژه، همیشه جز سخت ترین بخش های هر همکاری بوده، که بعضی وقت ها باعث میشه حسابی از پروژه ای که گرفتیم لذت ببریم چون قیمتی که دادیم به نظرمون درست بوده و بعضی وقت ها هم باعث میشه به هیچ عنوان سمت اون کار یا کارفرما پیدامون نشه چون فکر میکنیم با احساس می کنیم قیمتون خیلی پایین بوده و باید بالا تر از این ها میگفتیم.

تا همین جا هم خیلی توضیح دادیم. پادکست و گوش بدید اگر مفید بود نظراتتون رو برامون بنویسید تا قسمت های بعدی رو بهتر و پر محتوا تر بسازیم.

اگه هنوز نمیدونید که پادکست Next Step چیه و قرار هست چه محتوایی تولید کنه، حتما به صفحه پادکست Next Step سر بزنید تا کاملا متوجه دلیل و حضور این پادکست رو بفهمید.

به صورت کلی از محتوای این قسمت از پادکست نکست استپ (the next step podcast) صحبت کردیم و بهتره که بقیه صحبت ها رو از خود پادکست گوش بدید.

میتونید این قسمت و قسمت های بعدی  پادکست Next Step  رو از رسانه های مختلفی مثل:

و رسانه ی های دیگه با جستجوی نام Mousazadeh یا Parvanlo پیدا و استفاده کنید.

در ضمن، بعد از شنیدن هر قسمت از پادکست، لطفا نظر خودتون رو زیر همین پست اعلام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. لطفا همه موارد الزامی را تکمیل نمایید.

جدید ترین دوره آموزش پریمیر (Adobe Premiere) رضا موسی زاده - پروژه محورمشاهده جزئیات