چطور اولین پروژه خودمون رو بگیریم؟

پادکست Next Step
  • 9 بهمن 1398
  • 2 دیدگاه

چطور اولین پروژه خودمون رو بگیریم؟ – بعد از اینکه یاد گرفتیم چطور میتونیم تو مسیر متخصص شدن پیش بریم، این سوال مطرح میشه که بعد از به دست آوردن دانش و تخصص، چطور میتونیم اولین پروژه خودمون رو بگیریم؟

تو این قسمت از پادکست پله بعدی متخصص شدن رو توضیح دادیم. متخصص شدن صرفا به داشتن دانش تخصصی نیست، بلکه یکی از مهم ترین ویژگی های یک متخصص اینه که بتونه یک پروژه رو از نقطه صفر که گرفتن پروژه و انجام مذاکرات اون هست تا نقطه اخر که تحویل نهایی پروژه به کارفرما با رضایت کامل هستش رو مدیریت کنه.

تو این قسمت علاوه بر اینکه به سوال چطور اولین پروژه خودمون رو بگیریم؟ پاسخ دادیم، تجربه های خودمون رو هم که تو حوزه ی های برنامه نویسی و فیلمبرداری بوده رو هم گفتیم تا اگر کسی هم مسیر ما بوده بتونه ازش استفاده کنه و برای اون مفید باشه.

پاسخ دادن به یک سری سوالات تو این قسمت و یا ارائه دادن راه حل های پروژه گرفتنی که تو این قسمت گفتیم شاید به دل همه نشینه و همه رو راضی نگه نداره، ولی موضوعی که حائز اهمیته اینه که احتمال این که جواب بده و شما بتونید اولین پروژه خودتون رو بگیرید خیلی زیاده چون خودمون استفاده کردیم و جواب گرفتیم.

اگه هنوز نمیدونید که پادکست Next Step چیه و قرار هست چه محتوایی تولید کنه، حتما به صفحه پادکست Next Step سر بزنید تا کاملا متوجه دلیل و حضور این پادکست رو بفهمید.

به صورت کلی از محتوای این قسمت از پادکست نکست استپ (the next step podcast) صحبت کردیم و بهتره که بقیه صحبت ها رو از خود پادکست گوش بدید.

تا همین جا هم زیادی بهتون گفتیم… . پادکست و گوش بدید اگر مفید بود نظراتتون رو برامون بنویسید تا قسمت های بعدی رو بهتر و پر محتوا تر بسازیم.

میتونید این قسمت و قسمت های بعدی  پادکست Next Step  رو از رسانه های مختلفی مثل:

و رسانه ی های دیگه با جستجوی نام Mousazadeh یا Parvanlo پیدا و استفاده کنید.

در ضمن، بعد از شنیدن هر قسمت از پادکست، لطفا نظر خودتون رو زیر همین پست اعلام کنید.

2 دیدگاه
Photo
سهراب خسروی 10 بهمن 1398

خیلی عالی و با کیفیت بود، نکات جالبی هم در صحبت ها بود. مرسی

Photo
Reza Parvanlo 21 اسفند 1398

خیلی ممنوینم که نظرتون رو در میون گذاشتید. امیدواریم قسمت های بعدی پادکست هم مفید باشه براتون :)

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. لطفا همه موارد الزامی را تکمیل نمایید.

جدید ترین دوره آموزش پریمیر (Adobe Premiere) رضا موسی زاده - پروژه محورمشاهده جزئیات