چطور یک تخصص را شروع کنیم؟

پادکست Next Step
  • 15 مهر 1398

این موضوعیه که تو اولین قسمت از پادکست نکست استپ (The Next Step Podcast) بهش پرداختیم تا در تخصص های خودمون راه های اولیه مسیر رو نشون بدیم.

” این موضوع که چطور یک تخصص را شروع کنیم؟ ” موضوعیه که از اهمیت خاصی برخورداره.

چون اگر گام اول رو به درستی برداریم و بدونیم که فدم بعدی پیشرفت تو تخصصمون چیه، کمک خیلی شایانی میکنه به اینکه در زمان کمتری مسیر بلند تری رو طی کنیم. دلیلش هم اینه که از تجربه ی کسایی که تو این مسیر رفتن و به نتیجه خوبی رسیدن استفاده می کنیم.

اگه هنوز نمیدونید که پادکست Next Step چیه و قرار هست چه محتوایی تولید کنه، حتما به صفحه پادکست Next Step سر بزنید تا کاملا متوجه دلیل و حضور این پادکست رو بفهمید.

اما محتوای قسمت اول پادکست چی هست و قرار چه چیزایی بهتون بگیم:

اول از همه از اونجایی که اولین قسمت از پادکست Next Step هست، معرفی مختصری و کوتاهی داریم از خودمون، یعنی رضا موسی زاده و رضا پروانلو. بعد از اون تخصص های خودمون رو معرفی میکنیم و در ادامه هم به این می پردازیم که چگونه تخصص های خودمون رو استارت زدیم و در حال حاضر کجای مسیریم… .مهم ترین موضوعی که تو استارت هر تخصص یا مهارتی وجور داره اینکه چطور و از کدوم راه استارت بزنیم که به بهترین نحوه ممکن نتیجه بگیریم.

تا همین جا هم زیادی بهتون گفتیم… . پادکست و گوش بدید اگر مفید بود نظراتتون رو برامون بنویسید تا قسمت های بعدی رو بهتر و پر محتوا تر بسازیم.

میتونید این قسمت و قسمت های بعدی  پادکست Next Step  رو از رسانه های مختلفی مثل:

و رسانه ی های دیگه با جستجوی نام Mousazadeh یا Parvanlo پیدا و استفاده کنید.

در ضمن، بعد از شنیدن هر قسمت از پادکست، لطفا نظر خودتون رو زیر همین پست اعلام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. لطفا همه موارد الزامی را تکمیل نمایید.

جدید ترین دوره آموزش پریمیر (Adobe Premiere) رضا موسی زاده - پروژه محورمشاهده جزئیات