پادکست Next Step

The Next Step Podcast

پادکست Next Step


بعد از درخواست های زیاد شما عزیزان که پرسیده بودید چطور تخصص خودم رو شروع کردم، بالاخره تصمیم گرفتیم به همراه همکار و دوست عزیزم رضا پروانلو که توسعه دهنده ی وب هست، پادکستی رو ضبط و ارائه بدیم که در اون پادکست که تماما تجربه محوره، از تجربیات تخصص خودمون صبحت کنیم و از فراز و نشیب ها و سختی و آسونی مسیر متخصص شدن بگیم. تخصص های این پادکست صرفا به فیلمبرداری یا تدوین که تخصص خودم هست و برنامه نویسی وب که تخصص رضا جان هست، خلاصه نمیشه و از تجربیات موسسین و مدیرعامل های استارتاپ ها بزرگ و کوچیک هم استفاده می کنیم.

پادکست Next Step

چطور یک تخصص را شروع کنیم؟

تو اولین قسمت از پادکست نکست استپ به این موضوع پرداختیم که چطور میتونیم یک تخصص را شروع کنیم.

شاید یکی از اصلی ترین دغدقه های ما اینه که چطور باید یک حرفه یا تخصص رو شروع کنیم. ما اول از همه سراغ تخصص های خودمون که فیلمبرداری و تدوین و برنامه نویسی هست شروع کردیم و گام به گام مسیری که باید بریم رو گفتیم.

حتما در قسمت های بعدی سراغ تخصص های دیگه هم میریم و راهنمای قدم به قدم اون ها رو براتون میگیم.

میتونید این قسمت از پادکست رو از این لینک زیر گوش بدید:

اولین قسمت از پادکست Next Step: چطور یک تخصص را شروع کنیم؟

چرا مدرک دانشگاهی مهم نیست؟

در دومین قسمت از پادکست نکست استپ به سراغ این سوال رفتیم که چرا مدرک دانشگاهی مهم نیست ؟

یک سوالی که همیشه باعث شده تا متخصصینی که به همراه فعالیت حرفه ای خودشون، درس و تحصیل خودشون رو هم پیش میبرند، نتونند تمرکز صد درصدی خودشون رو به تخصصی که دارند اختصاص بدند و همیشه گوشه ی ذهنشون درگیر این موضوع بودند که دانشگاه رو چیکار کنم؟!

ما تمام این مسائل و درد دل های متخصصین رو بحث کردیم و از اونجایی که خودمون هم در کنار فعالیت تخصصی خودمون دانشجو هم هستیم، راه حل های این مشکلات رو هم ارائه دادیم.

حتی اگر دانشگاه رو هم کنار گذاشتید و به فعالیت حرفه ایتون مشغول هستید هم این پادکست حرف جدید براتون داره.

پس حتما گوش بدید و نظرات خودتون رو هم اعلام کنید…

میتونید این قسمت از پادکست رو از این لینک زیر گوش بدید:

دومین قسمت از پادکست Next Step: چرا مدرک دانشگاهی مهم نیست؟ 

چطور اولین پروژه خودمون رو بگیریم؟

چطور اولین پروژه خودمون رو بگیریم؟ – بعد از اینکه از تجربیات خودمون گفتیم که چطور میتونید تو مسیر متخصص شدن پیش برید به این موضوع میرسیم که چطور اولین پروژه خودمون رو بگیریم؟

خیلی ها هستند که بعد از یک مدتی که سعی کردن دانش یک حوزه رو به دست بیارند و به سمت متخصص شدن پیش برند (دقیقا مثله روز های اول خودمون)، به این موضوع می رسند که خب حالا که تخصص دارم و یا تو حالت واقع بینانه، دانش مورد نیاز برای انجام یک پروژه رو دارم، چطور میتونم اولین پروژه خودم رو بگیرم؟

راه حل ها و تجریبیاتی که در این فسمت از پادکست گفتیم، شاید به دل همه نشینه. ولی چیزی که حائز اهمیته اینه که ما از این روش ها جواب گرفتیم و احتمال نتیجه گرفتن از این روش ها رو بیشتر از روش ها دیگه میدونیم.

پس حتما گوش بدید و نظرات خودتون رو هم اعلام کنید…

میتونید این قسمت از پادکست رو از این لینک زیر گوش بدید:

دومین قسمت از پادکست Next Step: چطور اولین پروژه خودمون رو بگیریم؟

هر جایی که راحت ترید میتونید پادکست رو گوش بدید


 

 

سومین قسمت از پادکست Next Step منتشر شد!چطور اولین پروژه خودمون رو بگیریم؟